Gratis
Over een maand wisselt het bestuur van de vereniging, en wordt bestuur 26 opgevolgd door bestuur 27. Bij een nieuw bestuur hoort natuurlijk een nieuw beleidsplan: een plan met ideeën voor de vereniging voor komend jaar. We zijn benieuwd wat voor beleid jullie het komende jaar graag zouden zien, dus mocht je ideeën of suggesties hebben, dan is dit het moment om van je te laten horen!
Het inputmoment voor het beleidsplan zal plaatsvinden op maandag 5 januari om 17:00. We zullen daarna het beleidsplan gaan schijven!
We zien en horen je dus graag op maandag 5 januari! Je hoeft je niet van tevoren aan te melden. Kan je er niet bij zijn? Geen probleem, ga dan naar svia.nl/input om je input te delen.